10.08.2015
הכתבה הזאת שווה לכם אלפי שקלים בשנה. לפחות
לרשימת אתרי האינטרנט והאפליקציות שעוזרים לנו לקבל החלטות כלכליות נבונות יותר, מצטרף אתר חדש: "הבוררת". מה היא עושה? מקצצת לך בהוצאות התקשורת.
נכתב ע”י צחי כהן
אני זוכר את הרגע המכונן הזה, שבו החלטתי להפסיק להיות פראייר של חברות התקשורת. התיישבתי והתחלתי להרים טלפונים כדי להבין אם העסקאות שאני חתום עליהן משתלמות, זולות בטירוף או שמא יקרות מדיי. אם עובדים עליי – נשבעתי - אני מתנתק ועובר.
שעות לאחר מכן, כשאני כבר מזמזם בעל פה את נעימות ההמתנה של כל החברות, מכיר את שמות הנציגות, האחראיות עליהן והמנהלות שלהן, הרגשתי מובס.
מצאתי את עצמי מיואש מול דף מחברת מלא במספרים, חיצים, נוסחאות וחישובים. לא הגעתי לשום מסקנה. חוץ מהמסקנה שבדרך הזו אין לי סיכוי להגיע לשום מסקנה. לבסוף, נשארתי עם אותם ספקים. ולפעמים, כשהמחשבה המטרידה על האם אני פראייר חולפת בראשי, אני ממהר להדחיק אותה. מכירים את הרגשה?
כל אחד יודע שההוצאה על תקשורת היא משמעותית.
כל אחד יודע גם שניתן לקבל יותר ולשלם פחות.
משק בית ממוצע בישראל מוציא כ-1000 שקלים בחודש עבור מוצרי תקשורת שונים. על פי הסטטיסטיקה, רובנו לא אוחזים בחבילה הכי נכונה לנו, ומכאן שגם לא משלמים את הסכום המתאים. למעשה, אנחנו יכולים לצמצם את סל ההוצאות הזה בעשרות אחוזים. מספיק שחסכנו 400 ₪ בחודש – זה כמעט 5,000 ₪ בשנה.
נחזור לסיפור שלי. בדיוק כששאלתי את עצמי אם אני צריך להיות שילוב של רואה חשבון, כלכלן וסטטיסטיקאי כדי לפענח את המחירונים המסועפים של ספקיות התקשורת, נכנסה לחיי "הבוררת".
צילום מסך מתוך אתר “הבוררת”.
למרות שהשם שלה כאילו נלקח מהעולם התחתון, היא דווקא סבבה לגמרי. האתר מציג את כל חבילות האינטרנט, סלולרי וטלוויזיה שקיימות בשוק הישראלי, מסודרות יפה לפי מחיר מהנמוך לגבוה. בעזרת "הבוררת" אפשר למצוא בקלות את המסלול הכי משתלם, על בסיס אופן השימוש שלך במוצרי התקשורת השונים - נפח גלישה במובייל, מהירות גלישה באינטרנט או העדפות צפייה בטלוויזיה. כמו כן האתר מאפשר ליצור קשר ישיר עם נציגי כל החברות ולקבל מספר הצעות במקביל.

כמה זה עולה?
אפס שקלים. האתר חינמי לגמרי. אפשר לחסוך מאות שקלים בתוך דקות מבלי שזה עולה לכם אגורה. מפעילי האתר מבצעים השוואת מחירים בלבד ומקשרים ביניכם לבין חברות התקשורת ללא כל מחויבות לקבל הצעה כלשהי. בקיצור, סחבק כבר לא פראייר. מעכשיו אין לי צורך להתרוצץ בין כל מוקדי השירות והאתרים של חברות התקשורת – הכל נמצא כאן, אני יושב לי בנחת ושהם יחזרו אחריי. רוצים גם?
כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הלינק הזה: www.haboreret.co.il.