תמי 4 – דגם Family

מעיין מליח
כתבת צרכנות וטכנולוגיה

 

סודה, סודה בששון

פמילי של תמי4 הינו גרסה מתקדמת של מסנני המים אשר הפכו כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מהמטבח הביתי שלנו ומהמטבחון המשרדי. החל במסנני בריטה על פחם דרך פילטר תת-כיורי ועד ברי מים מעוצבים. לא מעט חברות עושות הכול כדי שנפסיק לסחוב שישיות בקבוקים במעלה המדרגות. ועכשיו רוצים לחסוך לנו גם את סחיבת בקבוקי הסודה. בין השחקניות הראשיות בשוק כיום אפשר למנות את: נביעות, מי עדן וכמובן תמי4.

תמי4


אז למה דווקא תמי, מאמי?

קודם שיעור היסטוריה קצר על תמי 4:

יצרנית תמי4 התחילה את דרכה תחת השם תנ"ה – תעשיות נתיב הל"ה, והתמחתה בייצור מסגרות מתכת לרכיבים אלקטרוניים. מאז זרמו הרבה מים (ראיתם מה עשינו פה?) ובשנת 1987 השיקה החברה את מתקן טיהור המים הביתי שלה – תמי4.

בשנת 2009 נרכשה החברה בידי שטראוס, וכך נולדה חברת שטראוס מים המתמחה מאז בייצור ובפיתוח של ברי מים.

תמי4 פמילי, בר המים החדש שפיתחה החברה, מציע לשתייני המים לא מעט יתרונות, בהם:

  • קשת רחבה של גוונים, מהעדינים שבהם, החל בטונים עדינים כמו שמנת ולבן ועד לצבעים חזקים כמו כחול, אדום, כסוף ושחור
  • עיצוב אלגנטי שמשתלב היטב עם המטבחים העדכניים
  • מגש כוסות מתקפל, פטנט ייחודי למילוי נוח של בקבוקים, כדים וסירים
  • מדובר בפתרון ירוק לעומת בקבוקי המים, שמייצרים פסולת סביבתית רבה
  • עלות זולה בהרבה מקנייה שבועית של בקבוקי מים וסודה
  • אפשרות לתכנות קבוע של כמויות וטמפרטורות לנוחות שימוש מקסימלית

אז למה לא בעצם?

קודם כל, יש לא מעט ישראלים שיטענו בגאווה שמי הברז שלנו הם מהטובים בעולם ושכל תעשיית טיהור המים היא סתם פיקציה שנועדה לייצר רווחים. לעומתם, אחרים יטענו שגופנו דווקא זקוק למינרלים שאנחנו מקבלים מהמים המינרליים, וששתייה של מים מסוננים שוללת מאתנו את החומרים האלה. בזמן האחרון ניתן לראות שבנביעות ומי עדן שמים דגש בפרסומיהן על המגנזיום הטבעי שקיים במים המינרליים וחסר במים מהברז מאז החלה בישראל התפלת מי ים. מחסור זה הוצג לאחרונה כגורם שסייע בהגברת שכיחות אירועי לב בישראל. ואם כבר סודה אז למה שלא תהיה ממים מסוננים כמו שצריך?

בנוסף, אם אתם שכחנים מטבעכם, כדאי מאוד שתכוונו לעצמכם תזכורת תקופתית כלשהי להחליף את המסנן בבר המים, אחרת הנזק שייגרם לכם יעלה על התועלת – מים שהפילטר שלהם לא הוחלף בזמן הופכים לירודים ואף מזיקים.

וכמה זה עולה לי?

אתם מוזמנים לבחור מתוך שלושה מסלולים לרכישת תמי4 פמילי:

  • מסלול הכל כלול לשנתיים – כולל הובלה והתקנה, הזמנת טכנאי ללא עלות לשנתיים, שירות ואחריות לשנתיים ומשלוח 4 מטהרי מים MAZE ו־2 נורות UV עד הבית – 2,832 ₪ ב־24 תשלומים (כ־118 ₪ לחודש)
  • מסלול הכל כלול 3 שנים – כולל הובלה והתקנה, הזמנת טכנאי ללא עלות ל־3 שנים, שירות ואחריות ל־3 שנים ומשלוח 6 מטהרי מים MAZE ו־3 נורות UV עד הבית – 3,492 ₪ ב־36 תשלומים (כ־97 ₪ לחודש)
  • מסלול הכל כלול 4 שנים – כולל הובלה והתקנה, הזמנת טכנאי ללא עלות ל־4 שנים, שירות ואחריות ל־4 שנים ומשלוח 8 מטהרי מים MAZE ו־4 נורות UV עד הבית – 4,176 ₪ ב-48 תשלומים (כ־87 ₪ לחודש)

להשוואת מבצעי הצטרפות נוספים בתחום המים, הקליקו כאן

לקוחות קיימים בתמי 4? פנו לשירות הלקוחות מכאן

x
תודה שפנית לבוררת!

נציג המכירות הרלוונטי ייצור איתך קשר בהקדם.
באפשרותך להשאיר פרטים עבור הצעה נוספת.

המשך/י לחסוך