על הבוררת

ברוכים הבאים וברוכות הבאות. הבוררת באה לעשות סדר בג׳ונגל המחירים של שירותי התקשורת בישראל – סלולרי, טלוויזיה, אינטרנט, חבילות טריפל,

טלפון קווי, וספק חשמל ביתי

המטרה שלנו היא לצמצם את סל הוצאות התקשורת החודשי שלך ולמצוא בתוך שניות את החבילה הכי משתלמת בכל תחום. להשוואת מחירי חבילות תקשורת לחצו כאן.

כיום, חברות התקשורת מציעות אינסוף מסלולים וחבילות. לאחד יש פס רחב, לשני יש יותר נפח, קשה לפלס את הדרך בין כל המחירים השונים ולקרוא את כל האותיות הקטנות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

הבוררת מציעה השוואת מחירים פשוטה, מעודכנת ומקיפה. אנחנו סורקים מדי יום את החבילות שמציעות חברות התקשורת, עוקבים אחרי המחירים וכל האותיות הקטנות, ומבטיחים למצוא את החבילה המתאימה ביותר.

הבוררת היא אובייקטיבית לחלוטין וללא העדפה כלשהי לחברה מסוימת. אנחנו מפרסמים את כל החבילות בשוק התקשורת על בסיס פרמטרים אובייקטיבים של: מחיר, נפח גלישה, מהירות גלישה וכו׳.

אנחנו משתדלים לשקף תמונה בהירה ככל האפשר של המחירים בשוק ומציעה לגולשים שירות חינמי לחלוטין. המודל הכלכלי מתבסס על יצירת לידים, כלומר הפניית לקוח מתעניין לחברה מסוימת לפי בחירתו. אם מצאתם/ן שגיאה בתוכן המוצג באתר, אנא שתפו אותנו בהקדם בצירוף לינק למקור. אנחנו נשמח להתעדכן ולתקן, לקבל תגובות ולהשיב לשאלות.

תודה, צוות הבוררת.

boreret emails temporary logo-01

בחר חבילה ושלח פרטים לנציג

איזה שירות ברצונך להוזיל?
עוד חבילות סלולר
עוד חבילות אינטרנט
עוד חבילות טריפל
x
תודה שפנית לבוררת!

מלא את פרטיך ונציג המכירות הרלוונטי ייצור איתך קשר בהקדם.

שלח/י

לידיעתך, החבילות המתפרסמות באתר מיועדות למצטרפים חדשים בלבד