x
המזכירה של הבוררת

שלום! המזכירה כאן כדי לשלוח לך תזכורת רגע לפני שחשבון התקשורת קופץ.

איזה שירות ברצונך לתזכר?

באיזו חברה הינך מנוי/ה כרגע?

אנא הזן/י את השנה והחודש בו מסתיים המבצע שלך

אם אינך יודע/ת את תאריך סיום המבצע אפשר למצוא את הנתון בחשבונית החודשית או באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של החברה בה הינך מנוי/ה. בכל מקרה אפשר להזין תזכורת בהתאם לבחירתך.

המשך
אנא הכנס תאריך

נהדר! כשבועיים לפני תום המבצע אשלח לך תזכורת עם הצעות רלוונטיות.

אנא הזן/י את הפרטים לקבלת התזכורת:

אנא הכנס שם מלא
אנא הכנס טלפון תקני
אנא הכנס דוא"ל תקין
המשך

פרטיך נקלטו בהצלחה! באפשרותך לייצר תזכורת עבור שירותים נוספים.

איזה שירות ברצונך לתזכר?

שאלות ותשובות

יש הבדל בין חבילת בסיס לחבילה מורחבת?

חבילה בסיסית כוללת מגוון מצומצם יחסית של ערוצים ונמכרת במחיר שנע בין 99 ₪ ל-120 ₪. חבילה מורחבת כוללת גם את כל חבילות הבידור, מוסיקה, ספורט וילדים, ונמכרת במחיר שנע בין 209 ₪ ל-259 ₪, תלוי בכמות הערוצים.


כמה כסף אפשר לחסוך באמצעות האתר?

השוואת מחירי אינטרנט, סלולר וטלוויזיה עשויה לחסוך לך מאות שקלים בחודש. משק בית ממוצע בישראל מוציא כ-1000 שקלים בחודש עבור מוצרי תקשורת שונים. אנחנו שואפים לעזור לך לצמצם סל הוצאות זה בעשרות אחוזים. השימוש באתר הוא חופשי וחינמי.


מה היתרון של הבוררת על פני חיפוש רגיל?

מעתה אין צורך לבקר באתרים של כל חברות התקשורת – בזק, הוט, סלקום ודומיהן. הכל נמצא כאן במקום אחד. בכל אחד מהתחומים ניסחנו שאלון אשר משקף את עיקרי השירות הרלוונטים (לדוג׳ מספר ממירים בשאלון הטלוויזיה או מהירות גלישה מועדפת בשאלון האינטרנט). התוצאות ניתנות על סמך המחיר הכי טוב בשוק בהתאם לפרמטרים השונים.


מה מיוחד במנוע ההמלצות של הבוררת?

הממשק נועד לעזור לכל משתמש לקבל החלטה צרכנית על בסיס פרמטרים אובייקטיבים. המידע שמוצג באתר הוא פרי עבודת מחקר ואיסוף נתונים עצמאית, ומסתמך על מחירונים רשמיים אשר נמצאים באתרי האינטרנט של חברות התקשורת בישראל. אנחנו סורקים באופן קבוע את החבילות שמציעות חברות התקשורת, עוקבים אחרי המחירים וכל האותיות הקטנות, ומבטיחים למצוא את החבילה המתאימה ביותר. האתר הוא פרי יוזמה מסחרית עצמאית וללא שום העדפה או מחויבות כלפי חברת תקשורת כזו או אחרת.


האם אני יכול להשתמש בבוררת יותר מפעם אחת?

בוודאי. השימוש באתר הבוררת הוא רב שימושי. מומלץ לשתף עם חברים 🙂


למה כדאי לעשות השוואת מחירי טלוויזיה?

זה מאוד פשוט: אפשר לחסוך הרבה כסף בקלות! שוק הטלוויזיה השתנה באופן דרמטי בחודשים האחרונים עם כניסתם לתחרות של שחקנים חדשים כמו Take וסלקום TV. התחרות הותיקה בין HOT ו yes נפתחה והיצע החבילות בשוק גדל מאוד. הפער בין החבילה היקרה ביותר לחבילה הזולה ביותר הוא לפעמים במאות אחוזים.


מה ההבדל בין ממיר רגיל לממיר HD?

ממיר רגיל מקרין שידור באיכות סטנדרטית. ממיר HD מציג שידור דיגיטלי באיכות גבוהה יותר High Definition . ממירי העתיד, ממירי 4K צפויים להיכנס לשימוש בשנים הקרובות והם יאפשרו חדות תמונה טובה פי ארבעה מממירי ה –HD. צפייה בתוכן HD מחייבת טלוויזיה תומכת.


יש הבדל בין חבילת בסיס לחבילה מורחבת?

חבילה בסיסית כוללת מגוון מצומצם יחסית של ערוצים ונמכרת במחיר שנע בין 99 ₪ ל-120 ₪. חבילה מורחבת כוללת גם את כל חבילות הבידור, מוסיקה, ספורט וילדים, ונמכרת במחיר שנע בין 209 ₪ ל-259 ₪, תלוי בכמות הערוצים.


למה אני מתבקש/ת לתת פרטים?

אין חובה להשאיר פרטים באתר. אנחנו מבקשים שם וטלפון על מנת שנוכל להציע את המסלול המומלץ בהתאם לפרמטרים שאותם בחרת. לידיעתך, אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטי ההתקשרות.


האם אני מתחייב/ת למשהו?

לא. אין מצדך שום התחייבות לקבל הצעה כלשהי. אנחנו מבצעים השוואת מחירים בלבד ומעבירים את הפרטים לספק הרלוונטי לפי בקשתך. השימוש באתר הוא חופשי וחינמי.


מה עושים אם השארתי פרטים והתחרטתי?

אם השארת פרטים ואינך מעוניין/ת שנציג יתקשר אליך אנא שלח/י אלינו בקשה להסרה באמצעות טופס צור קשר, ואנחנו נסיר את פרטי ההתקשרות בתוך 24 שעות.


למה כדאי לעשות השוואת מחירי אינטרנט?

מחירי חבילות אינטרנט השתנו באופן דרמטי בחודשים האחרונים בעקבות רפורמת השוק הסיטונאי. המהלך מאפשר לכל צרכן לקבל שירותי אינטרנט מוזלים – ספק ותשתית – מחברה אחת בלבד. לכן, השוואת מחירים של חבילות אינטרנט עשויה לחסוך לך הרבה כסף בקלות. מרבית הצרכנים בישראל עדיין משלמים עבור שירות זה לשתי חברות שונות. באופן טבעי, מחיר תשתית אינטרנט ומחיר ספק אינטרנט הנרכשים בנפרד מעלים את הסך הכולל.


מה ההבדל בין מסלולי האינטרנט השונים?

כאשר ניגשים לבצע השוואת מחירים בין חברות האינטרנט צריך לבחור קודם כל את מהירות הגלישה שמתאימה לצרכים שלך. סטנדרט מינימלי כיום הוא 15 מגה וסטנדרט מקסימלי הוא 100 מגה. הפערים במחיר עומדים על כמה עשרות שקלים.


האם יש הבדל בין שוק סיטונאי לבאנדל?

באנדל הוא דיל משולב של ספק אינטרנט ותשתית. הבאנדל מוצע ברוב המקרים למשך שנה (יש גם חבילת אינטרנט ל-4 שנים) במהלכה החשבונית מגיעה מהספק דרכו הוזמן הבאנדל אך בפועל הינך לקוח של שתי החברות. בשוק הסיטונאי (הרפורמה) הלקוח מתנהל מול חברה אחת בלבד, חברת הספק שחוכרת מבזק את התשתית. החשבונית אחת ללא הגבלת זמן והתקשורת של הלקוח עם חברת הספק בלבד. הלקוח אינו לקוח של בזק בשום שלב אלא של חברת הספק בלבד.


למה כדאי לעשות השוואת מחירי טלפון?

זה מאוד פשוט: אפשר לחסוך הרבה כסף בקלות! שוק הטלפוניה השתנה באופן דרמטי בשנים האחרונות עם כניסתם לתחרות של שחקנים חדשים כמו HOT, אורנג׳ ונטוויז׳ן.


למה כדאי לעשות השוואת מחירי סלולר?

השוואת מחירים של חבילות סלולר מאפשרת לחסוך הרבה כסף ממש בקלות. בשוק כיום ישנם פערים של מאות אחוזים בין מסלול הסלולר הזול ביותר למסלול היקר ביותר, כאשר בפועל מדובר באותו מוצר. לכן השוואת מחירי חבילות סלולר היא פעולה צרכנית מתבקשת, וכעת גם מאוד קלה לביצוע.


מה ההבדל בין מסלולי הסלולר השונים?

כאשר ניגשים לבצע השוואת מחירים בין חברות הסלולר כדאי לבדוק קודם כל את נפח הגלישה שמציעה כל חברה. חשוב לזכור כי תעריפי חריגה עלולים להיות גבוהים במיוחד ולכן ההשוואה מתבקשת. מרבית החברות מציעות מסלול בסיסי של שיחות ו sms ללא הגבלה ונפח גלישה של עד 3 ג׳יגה. אם אתם גולשים הרבה מהסלולרי, ניתן להוסיף עוד כמה שקלים ולרכוש חבילות מוזלות בנפח גלישה גבוה יותר.


יש הבדל בין מפעיל וירטואלי למפעיל רגיל?

אין שום הבדל מהותי בין מפעיל וירטואלי למפעיל רגיל מבחינת איכות הקליטה או מהירות הגלישה באינטרנט. המפעילים הוירטואלים רוכשים למעשה את התשתית הטכנולוגית מהמפעילים הקיימים (פלאפון, סלקום, אורנג׳) ועושים שימוש זהה לזה של החברות הותיקות בשוק הסלולר.

x
תודה שפנית לבוררת!

מלא את פרטיך ונציג המכירות הרלוונטי ייצור איתך קשר בהקדם.

שלח/י

לידיעתך, החבילות המתפרסמות באתר מיועדות למצטרפים חדשים בלבד

איזה שירות ברצונך להוזיל?
עוד חבילות סלולר
עוד חבילות אינטרנט
עוד חבילות טריפל
x
ברוכים הבאים לבוררת

המטרה שלנו היא לצמצם את הוצאות התקשורת שלך!

תוכלו למצוא באתר את כל חבילות התקשורת בישראל
סלולרי, אינטרנט וטלוויזיה.

התחל
דילוג לתוכן